Hammer Endurolytes - 4 kapsułki

ELS
Najmocniejsze wsparcie w najtrudniejszych warunkach. Lepsze zapobieganie skurczom. Bardzo szybkie wchłanianie Łatwe dozowanie
Ocena: Nie ma jeszcze oceny
Cena
7,00 zł
Opis

Zaprojektowany dla najtrudniejszych warunków, a także innych zmiennych, które wymagają wyższych ilości określonych minerałów elektrolitycznych.

Każda kapsułka zawierająca 300 mg chlorku sodu (sól) i 75 mg potasu - trzy razy więcej niż oryginalna formuła Endurolytes, ale wciąż w zbalansowanym stosunku 4: 1 - Endurolytes Extreme gwarantuje najlepsze rozwiązanie nawet w najgorszym ubytku elektrolitycznym, w szczególności:

Jeśli jedna lub więcej z tych kategorii opisuje Ciebie lub Twoje okoliczności, Endurolytes Extreme jest produktem, którego potrzebujesz.

UWAGA: Ekstrakt z korzenia imbiru znajdujący się w Endurolytes i Endurolytes Extreme jest bardzo kojący dla żołądka. Jednak niektóre naturalne związki imbiru - zingeron i kapsaicyna - mogą mieć działanie palące na jamę ustną i gardło, jeśli proszek zetknie się z nimi. Dlatego zalecamy, aby NIE otwierać kapsułek i nie połykać ich zawartości. Zażyj kapsułkę w całości, aby uzyskać najlepsze rezultaty.

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.