My Cart

 x 

Twój koszyk jest pusty


Hammer Anti-Fatigue caps

PDFDrukujE-mail

124,00 zł
Wydłuża wytrzymałość w ultra treningach i wyścigach
Wspomaga produkcję energii
Pomaga zapobiegać skurczom mięśni
Zwalcza codzienne zmęczenie
Opis

Mimo, że kapsułki przeciwzmęczeniowe są przeznaczone przede wszystkim do redukcji amoniaku w przypadku zderzeń wytrzymałościowych wyzwań, składniki odżywcze zawarte w formule są doskonałe, aby pomóc w przeciwdziałaniu codziennemu zmęczeniu, a nawet chronicznym objawom zmęczenia.

Dokładnie przetestowany przez kilka lat w najbardziej ekstremalnych zawodach wytrzymałościowych, anty-zmęczeniowe kapsułki pomagają usunąć amoniak powodujący zmęczenie i obniżający wydolność.

Podczas długotrwałego wysiłku fizycznego organizm gromadzi nadmiar amoniaku z metabolizmu białka, który zakłóca produkcję glikogenu, zakłócając produkcję energii. Anti-Fatigue Caps to jedyny w swoim rodzaju suplement łączący dwa dobrze znane składniki odżywcze redukujące amoniak.

Aby pozostać silnym w wielogodzinnych zawodach, potrzebujesz kapsułek przeciw zmęczeniu. Cechy: Silny związek asparaginianowy zapewniający zapas potasu i magnezu. 10 mg na kapsułkę EES ™ (mieszanina enzymów proteazy i fitazy) dla większego wchłaniania i asymilacji kluczowych składników odżywczych w kapsułkach Anti-Fatigue. Wszystkie kapsułki są warzywne (VCaps ™).

 

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.