My Cart

 x 

Twój koszyk jest pusty


Hammer HEED Strawberry

PDFDrukujE-mail

11,00 zł
HEED to odpowiedź dla każdego, kto poszukuje bardzo skutecznego i zdrowego napoju sportowego. Delikatny w smaku HEED, złożona formuła węglowodanowa łatwo się przyswaja i zapewnia niezmienną, długotrwałą energię oraz elektrolity, które pozwolą Ci walczyć. HEED składa się z najlepszych, naturalnych składników i starannie dobranych by sprzyjać zarówno wynikom sportowym jak i zdrowiu.
Opis

Napoje sportowe istnieją od dawna i dla wielu sportowców są one wygodniejsze niż żele energetyczne. Niestety, większość napojów sportowych nie jest niczym więcej niż sztucznie barwioną wodą z cukrem, która niewiele pomaga w sprawności, a nawet mniej zdrowiu. 

HEED to zdrowa alternatywa: Łatwo przyswajalny, złożona formuła węglowodanowa dostarcza długotrwałej energii i elektrolitów, które pozwolą Ci podtrzymać tempo. Do składu nie jest dodawany kwas cytrynowy, więc nie podrażni gardła ani żołądka. Cukry w HEED to stewia i ksylitol.

Jeśli wolisz napoje izotoniczne ponad żele to spróbuj HEED i sprawdź co dobrego może dla Ciebie zrobić dobrze przygotowany napój.

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.